خوش آمديد...

خدايا رحمتي كن تا ايمان نان و نام برايم نياورد.

قوتم بخش تا نانم را و حتي نامم را در خطر ايمانم افكنم.

تا از آنها باشم كه پول دنيا را ميگيرن و براي دين كار ميكنند.

نه از آنها كه پول دين را ميگيرن و براي دنيا كار ميكنند.


همونطوري كه قول داده بودم اين بخش رو راه اندازي كردم تا بازديدكنندگان بتونند بدون عضويت تو كل كل بين پسرا و دخترها شركت كنن.البته اين مكان قوانين خاص خودشو داره كه اين قوانين عبارتند از:
1-در نوشته هاي خود از كلمات ركيك استفاده نكنيد.
2-به كل كل كننده ها فحش ندهيد و سعي كنيد كل كل سالمي داشته باشيد.
3-هر جنسيت فقط در قسمت خود كل كل كند.

ورود به بخش كل كل

در اين مجموعه ميتوانيد به روز ترين كليپ هاي جالب و خنده دار ايراني و خارجي را بيابيد.اين مجموعه به دلايلي داراي تعداد كمي كليپ هست كه به زودي براي پر كردن مجموعه اقدام ميكنيم تا بتوانيد از كليپ ها لذت ببريد.

مشاهده مجموعه كليپ ها

در اين مجموعه ميتوانيد به روز ترين sms هاي عشقانه ، عارفانه ، سركاري ، نيمه شب ، انگليسي ، نوروزي و مناسبتي را بيابيد و از آنها لذت ببريد.در صدد است براي كسب رضايت بازديد كنندگان يك مجوعه از sms هاي موجود در وبلاگ در قالب فايل pdf آماده گردد تا در وقت كاربران محترم صرفه جويي شود.

مشاهده مجموعه sms ها

شادي شما آرزوي ماست.در اين مجموعه ميتوانيد بهترين جوك ها در موضوعات مختلف را بيابيد.در مورد كلمات ركيكي كه در جوك ها استفاده شده بايد گفته شود كه به درخواست بعضي از دوستان بوده و از بازديد كنندگاني كه اين كلمات باعث ناراحتيشان شده عذر خواهي ميكنم.

مشاهده مجموعه جوك ها

در اين مجموعه ميتوانيد جملات قصار و عرفاني دانشمندان و فيلسوفاني چون ارد بزرگ ، کنفوسیوس ، وين داير ، دكتر علي شريعتي و ديگر دانشمندان را بيابيد.

مشاهده مجموعه جملات قصار

به زودي

مجموعه جديد آهنگ هاي تولد به زودي از وبلاگ دوست داشتني . . .

ارائه كتاب هاي مفيد در قالب PDF به زودي از وبلاگ دوست داشتني . . .

ارائه كليپهاي صوتي خنده دار به زودي از وبلاگ دوست داشتني . . .


لطفا مطالب زيباي خود را از طريق فرم نظرات يا از طريق sms به شماره 09375759950 ارسال كنيد تا با نام شما در وبلاگ گذاشته بشه.
با تشكر
شفيق نوري